Biuro podróży Bak-Travel

Jeśli szukasz doświadczonych przewoźników o dużej wiedzy o regionach, do których jeżdżą, to dobrze trafiłeś – choć jako biuro podróży funkcjonujemy od niedawna, to tak naprawdę nasze korzenie sięgają 2013 roku i założenia profesjonalnej firmy transportowej ,,BAK-BUS”. Pomysł organizowania profesjonalnych wyjazdów i wycieczek jednodniowych wykluł się z pasji – często bowiem rozmawialiśmy z miłośnikami Bieszczad, którzy z chęcią dzielili się wiedzą na temat tych urokliwych pasm górskich. Zafascynowani tymi terenami oraz równie urokliwymi miejscami na Węgrzech, Słowacji na czy Ukrainie, chcemy dzielić się pasją i wiedzą z osobami, które wybierają nasze usługi tematycznych wyjazdów.

Co wyróżnia nasze wycieczki jednodniowe? M.in.:

  1. Gwarantujemy możliwość płacenia za wyjazd jednodniowy kartą w samym busie;
  2. Dysponujemy własnymi pojazdami, co daje nam możliwość właściwego dowozu klientów z każdej miejscowości;
  3. Nigdy nie mogłeś usłyszeć, o jakiej ciekawostce opowiadał przewodnik? Z nami to nie problem – posiadamy profesjonalny sprzęt Audio-Tour, dzięki któremu bez problemu usłyszymy wszystkie informacje, nawet znajdując się na ostatnich siedzeniach.

Wyjazdy w Bieszczady i nie tylko

Chcesz właściwie się zrelaksować i pozwiedzać razem ze znajomymi? Polecamy wycieczki do słowackich term w okolice Bardejowa, które znane jest również z pięknych zabytków, wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO, które można zwiedzić.
A może chciałbyś przeżyć niezapomniane chwile u naszych węgierskich przyjaciół? Zapewniamy wycieczki na Węgry z atrakcjami takimi jak picie lokalnych win i wypoczynek w termach.


Organizujemy także jednodniowe wycieczki do Lwowa – które będą doskonałym wyborem dla każdego, kto chce poznać historię tego niezwykłego miasta. Poprowadzimy Cię śladami polskiej kultury obecnej nadal we Lwowie i szczegółowo opowiemy o najciekawszych historiach mijanych dzielnic.

Z kolei jeśli interesują Cię Bieszczady i ich zwiedzanie – proponujemy niezapomniane wycieczki po interesujących miejscach, takich jak duże zapory wodne, piękne ogrody czy rezerwaty skalne. Każdą wycieczkę uatrakcyjnia profesjonalny przewodnik, który z pasją podzieli się wiedzą i opowie ciekawe historie związane z Bieszczadami.

Dla osób, które przede wszystkim szukają rozrywki, również mamy ofertę – to jednodniowy wyjazd na bieszczadzki off-road z dużymi autami terenowymi oraz możliwość wynajęcia quadów i jazdy po odpowiednio wyznaczonych trasach. Będzie to świetna propozycja dla osób, które szukają niezapomnianych wrażeń.


Wycieczki jednodniowe – dla kogo?

Z oferty naszego biura podróży możesz skorzystać z rodziną czy też ze znajomymi i przyjaciółmi. Dzięki dobrej znajomości branży, podejmujemy się także organizacji różnego typu imprez. Sympatyczne wyjazdy integracyjne, w tym przyjemne ogniska i pieczenie kiełbasek czy pełne wrażeń kuligi – proponujemy bardzo dużo możliwości. Będziemy także dobrym wyborem, jeśli szukasz pomysłu na organizację wieczorów kawalerskich i panieńskich lub chcesz lepiej poznać Bieszczady i uczestniczyć w niezwykle klimatycznych wydarzeniach i imprezach regionalnych.

Czemu warto wybrać nasze wyjazdy jednodniowe?

Organizowane przez nasze biuro podróży wyjazdy w Bieszczady i inne miejsca, to gwarancja bezpieczeństwa – zapewniamy ubezpieczenie NNW i KL w firmie PZU. Ubezpieczone jest także nasze biuro na sumę 200 tys. złotych w firmie AXA.

Oprócz tego, dysponujemy nowoczesnymi, klimatyzowanymi autokarami, które zapewnią komfort podczas wycieczki nawet relatywnie dużej liczbie osób. Dodatkowo gwarantujemy pełen profesjonalizm i posiadamy dużą wiedzę o zwiedzanych regionach.

Już teraz zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i zarezerwuj odpowiedni termin wyjazdu jednodniowego. W razie pytań – służymy pomocą.