Biuro podróży Bak-Travel

Jeśli szukasz doświadczonych przewoźników o dużej wiedzy o regionach, do których jeżdżą, to dobrze trafiłeś – choć jako biuro podróży funkcjonujemy od niedawna, to tak naprawdę nasze korzenie sięgają 2013 roku i założenia profesjonalnej firmy transportowej ,,BAK-BUS”. Pomysł organizowania profesjonalnych wyjazdów i wycieczek jednodniowych wykluł się z pasji – często bowiem rozmawialiśmy z miłośnikami Bieszczad, którzy z chęcią dzielili się wiedzą na temat tych urokliwych pasm górskich. Zafascynowani tymi terenami oraz równie urokliwymi miejscami na Węgrzech, Słowacji na czy Ukrainie, chcemy dzielić się pasją i wiedzą z osobami, które wybierają nasze usługi tematycznych wyjazdów.

Co wyróżnia nasze wycieczki jednodniowe? M.in.:

  1. Gwarantujemy możliwość płacenia za wyjazd jednodniowy kartą w samym busie;
  2. Dysponujemy własnymi pojazdami, co daje nam możliwość właściwego dowozu klientów z każdej miejscowości;
  3. Nigdy nie mogłeś usłyszeć, o jakiej ciekawostce opowiadał przewodnik? Z nami to nie problem – posiadamy profesjonalny sprzęt Audio-Tour, dzięki któremu bez problemu usłyszymy wszystkie informacje, nawet znajdując się na ostatnich siedzeniach.

Wyjazdy w Bieszczady i nie tylko

Chcesz właściwie się zrelaksować i pozwiedzać razem ze znajomymi? Polecamy wycieczki do słowackich term w okolice Bardejowa, które znane jest również z pięknych zabytków, wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO, które można zwiedzić.
A może chciałbyś przeżyć niezapomniane chwile u naszych węgierskich przyjaciół? Zapewniamy wycieczki na Węgry z atrakcjami takimi jak picie lokalnych win i wypoczynek w termach.


Organizujemy także jednodniowe wycieczki do Lwowa – które będą doskonałym wyborem dla każdego, kto chce poznać historię tego niezwykłego miasta. Poprowadzimy Cię śladami polskiej kultury obecnej nadal we Lwowie i szczegółowo opowiemy o najciekawszych historiach mijanych dzielnic.

Z kolei jeśli interesują Cię Bieszczady i ich zwiedzanie – proponujemy niezapomniane wycieczki po interesujących miejscach, takich jak duże zapory wodne, piękne ogrody czy rezerwaty skalne. Każdą wycieczkę uatrakcyjnia profesjonalny przewodnik, który z pasją podzieli się wiedzą i opowie ciekawe historie związane z Bieszczadami.

Dla osób, które przede wszystkim szukają rozrywki, również mamy ofertę – to jednodniowy wyjazd na bieszczadzki off-road z dużymi autami terenowymi oraz możliwość wynajęcia quadów i jazdy po odpowiednio wyznaczonych trasach. Będzie to świetna propozycja dla osób, które szukają niezapomnianych wrażeń.


Wycieczki jednodniowe – dla kogo?

Z oferty naszego biura podróży możesz skorzystać z rodziną czy też ze znajomymi i przyjaciółmi. Dzięki dobrej znajomości branży, podejmujemy się także organizacji różnego typu imprez. Sympatyczne wyjazdy integracyjne, w tym przyjemne ogniska i pieczenie kiełbasek czy pełne wrażeń kuligi – proponujemy bardzo dużo możliwości. Będziemy także dobrym wyborem, jeśli szukasz pomysłu na organizację wieczorów kawalerskich i panieńskich lub chcesz lepiej poznać Bieszczady i uczestniczyć w niezwykle klimatycznych wydarzeniach i imprezach regionalnych.

Czemu warto wybrać nasze wyjazdy jednodniowe?

Organizowane przez nasze biuro podróży wyjazdy w Bieszczady i inne miejsca, to gwarancja bezpieczeństwa – zapewniamy ubezpieczenie NNW i KL w firmie PZU. Ubezpieczone jest także nasze biuro na sumę 200 tys. złotych w firmie AXA.

Oprócz tego, dysponujemy nowoczesnymi, klimatyzowanymi autokarami, które zapewnią komfort podczas wycieczki nawet relatywnie dużej liczbie osób. Dodatkowo gwarantujemy pełen profesjonalizm i posiadamy dużą wiedzę o zwiedzanych regionach.

Już teraz zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i zarezerwuj odpowiedni termin wyjazdu jednodniowego. W razie pytań – służymy pomocą.

Wyjazdy jednodniowe po Polsce i okolicznych krajach

Chcesz zwiedzić jak najwięcej popularnych i malowniczych miejsc, a jednocześnie nie wydać zbyt wielu pieniędzy ani nie musieć brać wolnego w pracy? Koniecznie zobacz nasze wyjazdy jednodniowe, skierowane do osób takich jak Ty. Podczas wyjazdu jednodniowego na Słowację, Węgry, do Lwowa czy w Bieszczady poznasz lokalne historie, zasmakujesz w regionalnej kuchni, a także zobaczysz na żywo miejsca, o których dotąd tylko czytałeś lub które oglądałeś na zdjęciach zamieszczanych w internecie przez znajomych. Pamiętaj, by zabrać ze sobą telefon, aparat bądź kamerę i uwiecznić te niezapomniane chwile wyjazdowe!

W ofercie Bak-Travel znajdziesz turystyczne wyjazdy jednodniowe do miejsc polskich - w tereny bieszczadzkie - a także zagranicznych. Zapraszamy Cię do Lwowa, słowackich term, Bardejowa na Słowacji, Miszkolca na Węgrzech. A może chciałbyś przejechać się koleją zakarpacką? Przeczytaj opisy wyjazdów jednodniowych i wybierz tę wycieczkę, na którą udasz się w pierwszej kolejności. Na Węgrzech zwiedzisz gotycki kościół reformacki Avas. We Lwowie zobaczysz słynne kościoły, basztę i cmentarze. Na Słowacji zachwycisz się uzdrowiskiem i źródłami wód leczniczych. Z kolei Bieszczady zaprą Ci dech w piersiach malowniczymi pejzażami, dziką przyrodą i wolną przestrzenią. Oczywiście to tylko część atrakcji, które czekają na Ciebie na miejscu, gdy wybierzesz się na wycieczkę jednodniową. Pełny plan wycieczki poznasz po kliknięciu jej nazwy.

Wyjazd jednodniowy - wycieczka jednodniowa z dzieckiem, partnerem, rodziną lub solo

Na wyjazdy jednodniowe zapraszamy całe rodziny, grupy przyjaciół, pary, rodziców samotnie wychowujących dzieci, seniorów, a także spragnionych przygód singli. Uwaga! osoby zainteresowane wyjazdami zorganizowanymi dla większych grup odsyłamy do osobnego działu. Na jednodniowe wycieczki po Polsce lub krajach sąsiedzkich warto zabrać ciepłe rzeczy, drobne pieniądze na przekąski i pamiątki oraz naładowany aparat z wolną, pojemną kartą pamięci. Resztę: wygodny autokar, bilety wstępu, dodatkowe atrakcje takie jak rejs statkiem czy przejazd kolejką leśną, a nawet wyjątkowy poczęstunek na miejscu, załatwiamy my. Wyjazdy jednodniowe pozwolą Ci się zrelaksować, wypocząć, uzyskać nowe ciekawe informacje i poszerzyć horyzonty. Nie zwlekaj więc - sprawdź kalendarium Bak-Travel i zarezerwuj wyjazd jednodniowy w wybrane miejsce dla siebie, a może także bliskich. Czekamy na Ciebie!