Wycieczki szkolne jednodniowe i trzydniowe

Skoro trafiłeś na tę stronę, bez wątpienia interesują Cię ciekawe miejsca na wycieczki szkolne oraz atrakcyjne programowo i cenowo oferty wycieczek dla szkół. Dobrze się składa, ponieważ przygotowaliśmy kilka propozycji, które mogą Ci się spodobać. Do dyspozycji masz wycieczki szkolne 3-dniowe z noclegiem i krótsze wycieczki szkolne jednodniowe, dzięki którym uczniowie i opiekunowie będą z powrotem w domu jeszcze tego samego dnia wieczorem. Wycieczka szkolna jednodniowa to wspaniała okazja do zrelaksowania się po egzaminach, odpoczęcia od nauki i rozerwania się w gronie przyjaciół. Ponadto wycieczka szkolna jednodniowa może być nagrodą dla klasy bądź wybranych uczniów za wyjątkowe osiągnięcia, dobre oceny czy wygraną w konkursie. Z kolei wycieczka szkolna 3-dniowa to świetny pomysł na integrację, zwłaszcza dla klas, które dopiero powstały - pierwszej podstawowej czy pierwszej licealnej. Mogą mieć walor rozrywkowy, a jednocześnie edukacyjny.

Pomysły na wycieczki szkolne jednodniowe i trzydniowe

Nie wiesz, dokąd wysłać podopiecznych szkoły podstawowej lub średniej, którą zarządzasz? Ciekawe pomysły na wycieczki szkolne znajdziesz tutaj, na stronie Bak-Travel. Jeżeli wyjazd ma być nagrodą lub służyć jedynie odprężeniu i rozrywce, właściwe miejsce na wycieczkę szkolną powinno budzić emocje już samą nazwą. Dokładanie taka jest wycieczka szkolna do Energylandii, która trwa jeden dzień. Dzieci czy młodzież wyruszają rano, a wracają wieczorem. Przez kilka godzin nieprzerwanie korzystają z największych polskich atrakcji parku rozrywkowego. Natomiast jeśli interesuje Cię miejsce na wycieczkę szkolną o walorze edukacyjnym, z dostępem do terenów historycznych, parków przyrodniczych czy cennych muzeów, dobrym rozwiązaniem może się okazać wycieczka dla młodzieży do Wrocławia lub wycieczka szkolna objazdowa, podczas której młodzi odwiedzą Ojców, Kraków i Zator. W trakcie ostatniego przystanku również będą mieli okazję pobawić się w Energylandii.

Oferta wycieczki szkolnej: wycieczki dla szkół podstawowych, wycieczki dla licealistów

Skorzystaj z oferty Bak-Travel, by zamówić atrakcyjne i dopasowane programem do Twoich potrzeb wycieczki dla licealistów lub wycieczki dla szkół podstawowych. Obsługujemy placówki w różnych regionach Polski i stosujemy się do uwag osób zamawiających. Jeśli chcesz dodać lub usunąć z planu wycieczki szkolnej jakieś elementy, nie ma problemu. Zorganizujemy wycieczki integracyjne dla szkół, wycieczki rozrywkowe, wycieczki krajoznawcze - jakie tylko chcesz. Zapoznaj się z gotowymi propozycjami lub skontaktuj się z nami.

A może interesuje Cię wycieczka dla nauczycieli, by zintegrować pracowników szkoły? Zapraszamy do kategorii wycieczek dla grup zorganizowanych!