Wycieczka do Energylandii

Wolne miejsca: 0
Cena: ustalenia indywidualne zł

Wycieczka do Energylandii z Warszawy i całej Polski

Energylandia w Zatorze to największe wesołe miasteczko w Polsce. Znajdują się w niej atrakcje dla dorosłych, młodzieży i dzieci - nawet tych najmłodszych. Właśnie dlatego wycieczka do Energylandii stanowi doskonałą przygodę zarówno dla paczek znajomych, jak i całych rodzin. Nie ma szans, że opuścisz to miejsce bez uśmiechu na twarzy!

Biuro podróży Bak-Travel oferuje wyjazd do Energylandii z dowolnego, ustalonego wcześniej z klientami miejsca. Czy interesuje Cię autobus do Energylandii z Katowic, które znajdują się niedaleko parku rozrywki, czy ma to być wielogodzinna wycieczka do Energylandii z Białegostoku bądź wycieczka do Energylandii z Gdańska, nasze biuro jest właściwym wyborem. Z nami możesz liczyć na przejazd wygodnym autokarem z nowoczesnymi udogodnieniami, całodzienną zabawę w parku rozrywki, pyszny obiad na miejscu i powrót do domu w godzinach wieczornych. Co ważne, cena wycieczki do Energylandii obejmuje nie tylko przejazd, ale także bilety do Energylandii, ubezpieczenie i posiłek.

Wyjazd do Energylandii - atrakcje

Ponieważ dojazd do Energylandii nie jest łatwy - do parku rozrywki bezpośrednio nie kursują pociągi; na dworcu trzeba się przesiąść w kolejny środek transportu - warto skorzystać z autobusu do Energylandii zapewnianego przez Bak-Travel. Po przyjeździe na miejsce na wycieczkowiczów czeka kilkadziesiąt atrakcji zlokalizowanych na 30 hektarach. Do tego mnóstwo sklepików z pamiątkami z Energylandii i lokali gastronomicznych. Atrakcje w Energylandii obejmują dodatkowo sceny artystyczne, kino 7D.

Energylandia - atrakcje:

  •        strefa Bajkolandia to propozycja dla najmłodszych dzieci. Maluchy wchodzą do świata marzeń i postaci z ulubionych bajek,
  •        strefa familijna przeznaczona jest dla całych rodzin, więc tutaj na rozrywkę mogą liczyć zarówno przedszkolaki, jak i ich rodzice i dziadkowie,
  •        strefa ekstremalna stanowi gratkę dla miłośników strachu i adrenaliny. Jeżeli lubisz prędkość i zwisanie głową w dół, nie zapomnij postawić stopy właśnie tutaj!
  •        strefa Water Park jest częścią parku, która działa w okresie letnim. Jeżeli pojedziesz na wycieczkę do Energylandii właśnie wtedy, czeka Cię wyjątkowy pobyt na wyspie stylizowanej na tropikalną,
  •        strefa Smoczy Gród nie może zostać pominięta przez żadnego miłośnika „Władcy pierścieni”, „Wiedźmina” bądź innych utworów fantasy. Zobaczysz uliczki stylizowane na średniowieczny gotyk, epokową architekturę, ruiny kunsztownych zamków, a wszystko to wykonane z drewna i kamieni.

Wycieczka do Energylandii z Poznania i innych miast - podsumowanie

  •       Ponieważ nie kursuje bezpośredni pociąg do Energylandii, oferujemy Ci autokar lub bus do Energylandii z Warszawy i innych miast Polski.
  •       Cena oferty Bak-Travel obejmuje przejazdy, bilet do Energylandii, posiłek i ubezpieczenie.
  •       Do Energylandii w Zatorze przybywasz na cały dzień, wracasz zaś w godzinach wieczornych.
  •       Wstęp do Energylandii mają duzi i mali, dlatego na wyjazd do Energylandii z Bak-Travel zapraszamy całe rodziny, grupy znajomych, grupy szkolne i inne grupy zorganizowane.
  •       Co zabrać do Energylandii? Przede wszystkim wygodne ubranie sportowe, telefon i aparat do robienia zdjęć. Przy każdej atrakcji znajdują się szafki do zostawienia plecaków.

Interesuje Cię wycieczka do Energylandii z Wrocławia? Wycieczka do Energylandii z Zielonej Góry, Torunia, Poznania czy Koszalina? Gdziekolwiek mieszkasz - Bak-Travel zapewni Ci niezapomniany jednodniowy wyjazd do Energylandii. Zapraszamy!

- wyjazd z ustalonego miejsca

- całodzienna zabawa w Parku Rozrywki, obiad na miejscu

- powrót w późnych godzinach wieczornych.

mapa
Dbając o Państwa bezpieczeństwo każdy uczestnik wycieczki posiada ubezpieczenie NNW na kwotę 10 000 zł i KL na kwotę 40 000 w firmie PZU, Dodatkowo nasze biuro chroni gwarancja ubezpieczeniowa na ponad 200 tys. zł w firmie ubezpieczeniowej AXA
Brak przystanków dla danego wariantu.