Atrakcyjne wycieczki jednodniowe w Bak-Travel

Wycieczki na jeden dzień to świetny sposób na poznanie różnych regionów położonych w Polsce lub tuż za granicą. Na wyjeździe zorganizowanym przez Bak-Travel nie tylko obejrzysz miejsca i obiekty charakterystyczne dla danej miejscowości, ale także spróbujesz regionalnych potraw (w programie znajduje się pyszny poczęstunek), posłuchasz tradycyjnej muzyki i zdobędziesz wiedzę (sprawdź, która wycieczka na jeden dzień ma w programie lokalnego przewodnika). Wycieczki jednodniowe jak żadne inne pozwalają odwiedzić wiele miejsc w krótkim czasie, i to bez brania wolnego w pracy czy zwalniania się z lekcji.

Wycieczki jednodniowe: Polska i zagranica

Marzy Ci się wycieczka na jeden dzień w malownicze Bieszczady? A może preferujesz odwiedziny u bliższych lub dalszych sąsiadów na Ukrainie, Słowacji lub Węgrzech? W Bak-Travel masz szeroki wachlarz opcji wyjazdowych. Przygotowaliśmy jednodniowe wycieczki po Polsce i okolicznych państwach. Zachęcamy do wybrania się w podróż kilkakrotnie, by zgromadzić jak najwięcej wspomnień, zdjęć, pamiątek i - oczywiście - wiedzy o mieszkańcach ze świata. W przypadku klientów indywidualnych termin i program wycieczki jednodniowej zostaną podane po zebraniu przez nas grupy co najmniej piętnastu osób.

Pomysły na wycieczki szkolne jednodniowe

Zastanawiasz się, gdzie pojechać na jeden dzień z uczniami lub dziećmi uczęszczającymi do świetlicy, kółka podróżniczego, ogniska osiedlowego? Zobacz nasze pomysły na wycieczki szkolne jednodniowe! Przygotowaliśmy ofertę dla grup, w której wycieczka na jeden dzień może zostać zrealizowana w dowolnym terminie. Ceny i program ustalane są indywidualnie, na podstawie oczekiwań grupy. Podpowiemy także Tobie i Twoim podopiecznym, co ze sobą zabrać.

Wycieczki jednodniowe - bon turystyczny w Bak-Travel

Warto wiedzieć, że wycieczki na jeden dzień to doskonała propozycja... prezentu dla bliskiej osoby! Jeśli nie wiesz, dokąd chciałaby pojechać najbardziej, a nie chcesz psuć jej niespodzianki, wybierz bon turystyczny na wycieczki jednodniowe (Polska lub zagranica - jak wolisz). Dzięki voucherowi od Bak-Travel Twoja bliska osoba nie dostanie kolejnego bibelotu, który stanie na szafce, by obrastać kurzem. Zyska coś o wiele cenniejszego - niesamowity czas i masę wspomnień.

Przygotowany na wycieczki jednodniowe? Biuro podróży Bak-Travel zaprasza do wybrania preferowanej oferty, a z biegiem czasu zaliczenia wszystkich. Każda wycieczka na jeden dzień bowiem to zupełnie inne doznania i atrakcje. Zapraszamy!