Wyjazdy grupowe - wycieczki dla grup zorganizowanych

Chcesz zwiedzać rodzimy kraj lub sąsiedzkie państwo w towarzystwie najbliższych osób - rodziny, a może przyjaciół? Idealną propozycją dla Ciebie jest wycieczka grupowa. Dostępne w ofercie Bak-Travel wycieczki dla grup zorganizowanych kierowane są do dowolnych grup chcących przeżyć niezapomnianą przygodę turystyczną.

Na wycieczki grupowe mogą zgłosić się zorganizowane grupy pracowników, nauczycieli z uczniami, opiekunów świetlicy czy klubu z podopiecznymi, opiekunów z seniorami, a także dowolne inne: rodzinne, przyjacielskie, mieszane. Jeżeli zaś jesteś sam lub zebrałeś za mało osób, by stworzyć grupę wycieczkową, sprawdź alternatywną propozycję: wycieczki organizowane przez Bak-Travel, w których to my zbieramy uczestników w grupy.

Co obejmują wycieczki grupowe?

Oferujemy wyjazdy na wycieczki grupowe za granicę oraz w Polsce. Cena wyjazdu grupowego obejmuje elementy takie jak transport busem lub autokarem (w zależności od liczby uczestników), opiekę przewodnika, bilety wstępu, ciepły posiłek, poczęstunek lub degustację, dodatkowe atrakcje na miejscu, ubezpieczenie podróżne. Każda wycieczka grupowa może wyglądać nieco inaczej, program bowiem ustalamy indywidualnie, dostosowując go do oczekiwań i upodobań danej grupy. Dopasowujemy również godziny wyjazdu i powrotu.

Pamiętaj, by na wycieczki dla grup zapakować niezbędne akcesoria, np. ciepłe ubranie. Wytyczne co do niezbędnych przedmiotów znajdziesz w opisie interesującej Cię wycieczki grupowej. Na wycieczki dla grup zorganizowanych warto też zabrać drobne pieniądze na pamiątki czy przekąskę.

Wyjazdy grupowe: wycieczki dla dorosłych, dzieci lub mieszane

Biuro podróży Bak-Travel oferuje zorganizowane wycieczki dla dorosłych, idealne w ramach prezentu urodzinowego czy rocznicowego. Z naszego doświadczenia wynika, że jednodniowa wycieczka grupowa to także doskonała sposobność do zacieśnienia więzi w grupie pracowników, zwłaszcza gdy w firmie zostały zatrudnione nowe osoby. Kiedy ludzie dobrze się bawią i relaksują, integracja następuje samoistnie! Ponadto wycieczki organizowane przez szefa w ramach podziękowania za udany rok pracy, ukończenie projektu czy pozyskanie nowego klienta to miły ukłon w stronę zatrudnionych. Z kolei jeśli interesują Cię wycieczki grupowe dla młodzieży i dzieci, zajrzyj tutaj: wyjazdy grupowe dla szkół.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony regularnie i sprawdzania, czy pojawiły się nowe niesamowite wycieczki grupowe dla Ciebie i Twojej grupy.