Wycieczka na Ukrainę: Ukraina - Zakarpacie

Cena: ustalana indywidualnie

Oferowana przez biuro podróży Bak-Travel wycieczka na Ukrainę Zakarpacką to niesamowita, niezapomniana podróż przez Bieszczady Wschodnie. W trakcie zorganizowanej przez nas jednodniowej wycieczki do Ukrainy uczestnicy zwiedzą obiekty kultu i pamięci takie jak kościoły, cerkwie, synagogi i cmentarze. Ponieważ trasa przebiega między Tarnicą a Pikujem, wycieczkowicze będą mogli podziwiać najwyższe szczyty bieszczadzkie. Kolejną atrakcją wyjazdu na ukraińskie Zakarpacie jest przejazd kolejką Sianki-Wołosianka. Na odcinku liczącym 18 km pokonuje się sześć tuneli, w tym jeden liczący aż 908 m, oraz dwadzieścia siedem wiaduktów. Uczestników wycieczki czekają serpentyny, którymi opada trasa. Nikt nie zapomni też obrazu skomplikowanych tras pociągów pasażerskich i towarowych. Warto wiedzieć, że o jednej z linii kolejowych Mieczysław Orłowicz powiedział: "najpiękniejsza linia kolejowa Północnych Karpat"!

Ukraina Zakarpacka - ważne informacje

Niezależnie od chęci i starań biura podróży Bak-Travel może się zdarzyć, że nastąpią zmiany w godzinach kursowania kolei bądź otwarcia obiektów, które mieli zwiedzić uczestnicy wycieczki na Ukrainę - Zakarpacie. Niestety nie ma możliwości wcześniejszego zarezerwowania przejazdu koleją. W przypadku nieprzewidzianych zmian zaproponujemy wycieczkowiczom inną, równie przyjemną i niezapomnianą atrakcję. Zadbamy o to, by wszyscy wrócili do Polski zadowoleni!

Pragniemy też zaznaczyć, że ukraińska kolej ma inne standardy niż polska. Należy się przygotować na widok bałaganu i zabrudzeń czy też na ryzyko niemożności otwarcia wszystkich okien. Oczywiście w miarę możliwości ulokujemy uczestników wycieczki na Ukrainę w jak najbardziej komfortowych wagonach. Poza tym od nieporządku w pociągach skutecznie pomogą odciągnąć wzrok niesamowite widoki za oknem.

Co obejmuje wycieczka do Ukrainy (Zakarpacie)?

W trakcie wycieczki na Ukrainę Zakarpacką Bak-Travel zapewnia:

  • bilety wstępów,
  • opłaty graniczne i parkingowe,
  • słuchanie o zwiedzanych miejscach przy użyciu systemu audio-tour,
  • pełną opiekę przewodnika,
  • pyszny lokalny obiad,
  • ubezpieczenia: NNW i KL,
  • przejazdy wygodnym, klimatyzowanym, komfortowym autokarem lub busem - w zależności od liczby uczestników wycieczki na Ukrainę Zakarpacką.

Wycieczka na Ukrainę - co warto wiedzieć i zabrać?

Pakując się na wycieczkę do Ukrainy (Zakarpacie), koniecznie zabierz ważny paszport, ponieważ dowód osobisty nie jest wystarczającym dokumentem. Zapakuj gotówkę w walucie hrywna. W razie czego wymiany złotego na hrywnę można dokonać na granicy. Jeśli chodzi o kwotę, kieruj się cenami porównywalnymi do tych w Polsce. Pamiętaj też o wygodnej odzieży i butach sportowych.

Na wycieczkę do Ukrainy Zakarpackiej zapraszamy szkoły, firmy i inne grupy zorganizowane. Program ustalamy indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami, preferencjami i budżetem klientów. Wystawiamy faktury VAT.

- odbierzemy uczestników z dowolnego Pensjonatu w Bieszczadach,

- spotkanie z przewodnikiem, wyjazd w kierunku granicy z Ukrainą,

zobaczymy:

- Cerkiew Św. Michała z 1903 r, wraz ze stojącą przy niej dzwonnicą obronną,

- drewniana cerkiew w Użoku z 1745r. - wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO,

- przejazd KOLEJĄ ZAKARPACKĄ na trasie: Sianki-Wołosianka (na długości 18 km, przejedziemy przez 6 tuneli i aż 27 wiaduktów,

- kościół Św. Michała z 1660 r. w STAREJ SOLI,

- konwikt Ojców Jezuitów w CHYROWIE - zwiedzanie w miarę możliwości czasowych i technicznych,

- powrót w godzinach wieczornych i rozwożenie uczestników na przystanki początkowemapa
Dbając o Państwa bezpieczeństwo każdy uczestnik wycieczki posiada ubezpieczenie NNW na kwotę 10 000 zł i KL na kwotę 40 000 w firmie PZU, Dodatkowo nasze biuro chroni gwarancja ubezpieczeniowa na ponad 127 tys. zł w firmie ubezpieczeniowej AXA
Brak przystanków dla danego wariantu.