Wyjazdy na Węgry - wycieczki autokarowe

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Bak-Travel i wybrania się w fascynującą, emocjonującą, pełną niezapomnianych wrażeń podróż na Węgry. W trakcie wygodnej i atrakcyjnej cenowo wycieczki jednodniowej na Węgry będziesz miał okazję nie tylko zwiedzić ten piękny kraj, ale również zażyć zdrowotnej kąpieli w basenach termalnych wydrążonych w wapiennych grotach (nie zapomnisz tych widoków nigdy!) i napić się oryginalnego wina wytwarzanego i serwowanego w tradycyjnej węgierskiej winnicy. Organizowany przez Bak-Travel wyjazd na Węgry obejmuje degustację pięciu różnych gatunków win. Jeżeli któreś wyjątkowo Ci zasmakuje, będziesz mógł zakupić je prosto od producenta i przywieźć do Polski - dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby.

Co obejmuje jednodniowa podróż na Węgry?

Dostępne w ofercie Bak-Travel wycieczki jednodniowe na Węgry do malowniczego Miszkolca obejmują ceną przejazd wygodnym busem lub autokarem (w zależności od liczby uczestników wyprawy), bilety wstępów, oprowadzanie przez przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL. Ponadto w cenę za wyjazd na Węgry wliczone są: wspomniana już degustacja win, poczęstunek w postaci oryginalnej węgierskiej golonki (podanej przez lokalnego kucharza!) i obiad. Pobyt na Węgrzech umili Ci węgierski wodzirej, również wliczony w koszt wycieczki na Węgry.

Węgry - wyjazd do Miszkolca

Wycieczki autokarowe na Węgry z oferty Bak-Travel to podróże do Miszkolca, czyli czwartego pod względem wielkości miasta w tym kraju. Znajduje się w nim ogrom atrakcji historycznych, zabytków, muzeów, pomników i placów, a wszystkie są warte odwiedzenia. Jeżeli z wycieczki na Węgry będziesz chciał skorzystać w ramach grupy zorganizowanej, wspólnie ustalimy miejsca i zabytki, które zwiedzimy w trakcie wyjazdu. Natomiast jeśli wycieczka na Węgry jest organizowana przez nas i to my zbieramy grupę z różnych osób, sami przygotowujemy plan podróży i okazujemy uczestnikom do akceptacji. Jedno jest pewne: spis atrakcji poznasz jeszcze przed wyjazdem na Węgry - tak, byś mógł podjąć decyzję o uczestnictwie lub rezygnacji.

Nie mamy wątpliwości, że podróż na Węgry pozostanie w Twojej pamięci na długo. By zachować łatwo ulatujące ze wspomnień detale, koniecznie zabierz aparat, może nawet kamerę. Inne rzeczy, które powinieneś mieć przy sobie - w plecaku czy torbie - znajdziesz w opisie wycieczki na Węgry. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami. Jeśli nie, zarezerwuj dogodny termin wyjazdu. Do zobaczenia!