3 DNI WROCŁAW

Wolne miejsca: 0
Cena: ustalenia indywidualne zł

Trzy dni we Wrocławiu, w mieście gdzie rządzą KRASNALE, mieście z jednym z najstarszych ratuszy w Polsce, w mieście z 2 pod względem wielkości Rynkiem, mieście z multimedialną fontanną, otoczoną pergolą ,  przy Hali Stulecia, jest to największa fontanna w Polsce i jedna z największych w Europie, ma powierzchnię około 1 ha, pokazy robią niesamowite wrażenie.

Wycieczka skierowana jest zarówno dla tych najmłodszych jak i młodzieży, program zwiedzania obejmuje najciekawsze i największa atrakcje Wrocławia, noclegi i posiłki.

Oferujemy zwiedzanie z sympatycznym, sprawdzonym  przewodnikiem, rejs statkiem lub przejażdżka zabytkowym tramwajem, zwiedzanie ZOO wraz z Afrykarium, Panoramę Racławicką, SKY TOWER - najwyższy budynek mieszkalny w Polsce,   i wiele innych atrakcji i miejsc jakie oferuje Wrocław.

I DZIEŃ:

- wyjazd do Wrocławia,

- obiad,

- zwiedzanie Wrocławskiego ZOO wraz z Afrykarium,

- zakwaterowanie,

- pokaz fontanna multimedialna na Rynku.

II DZIEŃ:

całodzienne zwiedzanie z przewodnikiem ( Ogród Japoński, Pergola, Hala Stulecia, rejs statkiem do centrum spod Zoo, Ostrów Tumski z Katedrą,

Stare Miast,  Stare Jatki, Plac Solny, Ryne, Sky Tower)

III DZIEŃ:

- Panorama Racławicka,

- Park Słowackiego,

- Muzeum Narodowe.

Program jest ramowy i może ulec zmianie i modyfikacji według ustaleń z grupą.


mapa
Dbając o Państwa bezpieczeństwo każdy uczestnik wycieczki posiada ubezpieczenie NNW na kwotę 10 000 zł w firmie PZU, Dodatkowo nasze biuro chroni gwarancja ubezpieczeniowa na ponad 200 tys. zł w firmie ubezpieczeniowej AXA
Brak przystanków dla danego wariantu.