OJCÓW-KRAKÓW- ZATOR

Wolne miejsca: 0
Cena: ustalenia indywidualne zł

Zapraszamy na 3-dniową wycieczkę zorganizowaną przez NASZE Biuro Podróży. W trakcie tej wycieczki będziemy spacerować, zwiedzać a także zaszalejemy w największym parku rozrywki. Liczne groty, jaskinie, zamki, a wszystko to na terenie najmniejszego w Polsce Parku Narodowego jakim jest Ojcowski Park Narodowy. Jedną z największych atrakcji Parku są Jaskinie Ojcowskie, najsłynniejsza  Grota Łokietka czy Jaskinia Ciemna, nie zostały pominięte w naszym programie, dodatkowo wąwozy, park zdrojowy i wiele innych. Kolejnym punktem wycieczki jest zwiedzanie Krakowa z przemiłym, pełnym energii i humoru przewodnikiem, który oprowadzi grupę  i pokaże najważniejsze miejsca w Krakowie - mieście, w którym rządzi smok! Najbardziej wyczekiwanym punktem wycieczki dla najmłodszych i nie tylko jest pobyt w największym w Polsce Parku Rozrywki -Energylandi , gdzie na obszarze 30 hektarów oferowanych jest kilkadziesiąt atrakcji, przeznaczonych dla różnych grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych, przez co wierzymy, że każdy uczestnik wycieczki znajdzie coś dla siebie.

plan uzależniony jest ustaleń i preferencji grupy, proponowany przez nas:

- zbiórka uczestników,

- przejazd do Ojcowa,

- zwiedzanie Ojcowskiego Parku Narodowego z przewodnikiem miejscowym,

- przejazd do Krakowa, nocleg

- zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem miejscowym, (dodatkowo  możemy zaproponować: kino, teatr, pobyt w Parku Wodnym,  różnego rodzaju warsztaty),

- nocleg w Krakowie,

- przejazd do Zatoru - największy w Polsce Parku Rozrywki.

mapa
Dbając o Państwa bezpieczeństwo każdy uczestnik wycieczki posiada ubezpieczenie NNW na kwotę 10 000 zł w firmie PZU, nr umowy 1038139733. Dodatkowo nasze biuro chroni gwarancja ubezpieczeniowa na ponad 200 tys. zł w firmie ubezpieczeniowej AXA o numerze 05.287.173.
Brak przystanków dla danego wariantu.