Wycieczki w Bieszczady, Lwów, Węgry, Słowacja

Marzysz o zobaczeniu przepięknej Słowacji, Węgier czy chciałbyś w końcu zwiedzić Lwów? A może chcesz rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady (ale tylko na próbę – jeden dzień)? Jeśli tak – wycieczki jednodniowe, jakie organizuje nasze biuro podróży, z pewnością spełnia Twoje oczekiwania.

Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia. Zapewniają to dobrze wyposażone, komfortowe, nowoczesne i bezpieczne busy, którymi dysponuje nasze biuro podróży. Mają one kilkadziesiąt miejsc – jeśli zatem chcesz wybrać się na spontaniczną wycieczkę jednodniową razem ze znajomymi lub z rodziną, to nasza oferta będzie świetnym wyborem. Nasze usługi będą także doskonałym wyborem dla osób szukających pomysłu na wyjazdy integracyjne, a nawet wieczory kawalerskie i panieńskie.

Wyprawy quadem w Bieszczady, zachwycające off-roady, a może spokojniejsze, ale równie ciekawe zwiedzanie zabytków wschodniej Polski, szybka wycieczka do Słowacji na tamtejsze termy lub do Miszkolca, aby spróbować węgierskiej kuchni i pysznego wina? – zapewniamy szereg różnych, niezapomnianych atrakcji, dzięki którym doskonale spędzisz czas.

Sprawdź kalendarz wypraw jednodniowych naszego biura podróży, wybierz odpowiedni termin i przeżyj świetną przygodę w Bieszczadach, Słowacji, Ukrainie czy na Węgrzech!

Partnerzy